Ulaşım Bilgileri

İstanbul’un dört bir yanından gidiş geliş kolaylığı…

Çok seçenekli ulaşım imkanları!

Nuvo Dragos şehrin içinde, Maltepe'de İstanbul'un dört bir yanına rahatça ulaşılabilen merkezi bir konumda yer alıyor.

Nuvo Dragos Projesi; metro, otobüs,tren,deniz otobüsü gibi toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşılabilir bir noktada, E-5 karayoluna 300 metre mesafede bulunmaktadır.

2012 yılında açılacak Kartal-Kadıköy metro istasyonuna, Adalet Sarayına, Kartal-Koşuyolu Eğitim ve Araştırma Hastanesine ve Marmaray istasyonuna yürüme mesafesinde yer alıyor. Projeden sahil yoluna 5 dakika, Maltepe ve Bostancı deniz otobüslerine 5-10 dakika, Sabiha Gökçen Havaalanına 15 dakikada ulaşılabilmektedir.

Alışveriş Hattı!

Carrefour Maltepe Park Alışveriş Merkezi 200m mesafede ve NUVO DRAGOS sakinlerinin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikte

2012 yılında hizmete girecek Kartal - Kadıköy metro hattına yürüme mesafesinde…

Krokiyi büyük görmek için tıklayın
harita üzerinde yol tarifi için tıklayın
Harita üzerinde yol tarifi için tıklayın
Bostancı, Maltepe ve Kartal deniz otobüs
hattının tam ortasında… (5-10 dakika)
Marmaray Projesine çok yakın konumda.
Halkalı'ya kadar hızlı ve rahat ulaşım imkanı
Sabiha Gökçen Havaalanına
15 dakika mesafede…
E-5 ve Bağdat Caddesi arasında,
Sahil yolu alternatifi de var. Nuvo Dragos'tan
sahil yoluna ulaşmak 5, TEM'e 5-6 dakika...
Toplu taşıma araçları ile ulaşım imkanı
(E5 Karayoluna 300 metre, minibüs caddesine 500 metre)
Kartal-Koşuyolu Eğitim ve Araştırma
Hastanesi 800 metre
Maltepepark CarrefourSA AVM'ye 200 metre


Nasıl Gidilir?

Avrupa Yakası TEM’ den & Bostancı E-5 Üzerinden

Fatih Sultan Mehmet Köprüsünden, Avrupa’dan Asya’ya geçtikten sonra, Ankara-Bostancı sapağından E-5 karayoluna bağlanılır. Daha sonra Ankara yönünde ilerlerken Kartal-Koşuyolu Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Maltepe tabelaları görüldüğünde Maltepe tabelası yönünde devam edilir. Yolun sağ tarafında bulunan Maltepepark Carrefoursa Alışveriş Merkezi önünden geçildikten sonra yaklaşık 200 metre ileride sol tarafta Nuvo Dragos Projesi Satış Ofisine ulaşılır.

TEM'den Ankara İstikametinden

Tem otoyolu üzerinden Ankara istikametine doğru gidildiğinde Kartal-Samandıra tabelasından girilir. Kartal-Samandıra gişelerinden geçtikten sonra E-5 Karayoluna Kadıköy-Harem tabelası takip edilerek bağlanılır. E-5 Karayolu üzerinde Cevizli, Kartal-Koşuyolu Eğitim Araştırma Hastanesi tabelasından girilir, karşınıza çıkan Maltepe tabelası yönünde devam edilir. Yolun sağ tarafında bulunan Maltepepark Carrefoursa Alışveriş Merkezi önünden geçildikten sonra yaklaşık 200 metre ileride sol tarafta Nuvo Dragos Projesi Satış Ofisine ulaşılır.

E5 Karayolu Gebze / Tuzla İstikametinden

E5 Karayolu üzerinden Harem istikametine gidildiğinde, sırası ile Tuzla, Pendik istikametleri geçilir. Kartal köprüsünü de geçtikten sonra Cevizli, Adalet Sarayı, Kartal-Koşuyolu Eğitim Araştırma Hastanesi tabelasından girilir, karşınıza çıkan Maltepe tabelası yönünde devam edilir. Yolun sağ tarafında bulunan Maltepepark Carrefoursa Alışveriş Merkezi önünden geçildikten sonra yaklaşık 200 metre ileride sol tarafta Nuvo Dragos Projesi Satış Ofisine ulaşılır.

E5 Karayolu / Kadıköy İstikametinden

Kadıköy, Bostancı’dan E-5 Karayolu üzerinde Kartal istikametinde devam edilir. Kartal-Koşuyolu Eğitim ve Araştırma Hastanesi,  Maltepe tabelaları görüldüğünde Maltepe tabelası yönünde devam edilir. Yolun sağ tarafında bulunan Maltepepark Carrefoursa Alışveriş Merkezi önünden geçildikten sonra yaklaşık 200 metre ileride sol tarafta Nuvo Dragos Projesi Satış Ofisine ulaşılır.

Maltepe Sahil Yolundan

Kadıköy istikameti sahil yolundan gelindiğinde Maltepe tabelası yönünde devam edilir. Karşınıza çıkan ikinci Cevizli-Gülsuyu tabelasından sola dönüş yapılarak Maltepe-Gülsuyu tabelası yönünde düz devam edilir. Sonrasında Cevizli-Kartal tabelasından sağa dönülür ve Kartal-Koşuyolu, Çevreyolu-Soğanlık tabelaları yönünde devam edilierek yaklaşık 700 metre ileride sağ tarafta Omsan Lojistik geçildikten hemen sonra Nuvo Dragos Satış Ofisine ulaşılır.