NUVO DRAGOS’DA
YAŞADIĞINIZDA
ŞEHRİN MERKEZİNDE
OLDUĞUNUZU
HİSSEDECEKSİNİZ!

NUVO DRAGOS

Özderici GYO’nun yeni projesi Nuvo Dragos, İstanbul'un en önemli yerleşim birimlerinden Maltepe'de Tugay Yolu Caddesi üzerinde, mülkiyeti tamamen kendisine ait olan eski Singer fabrikasının bulunduğu brüt 52.000 m² arsada kuruldu.

PROJE ÖZELLİKLERİ

E-5 Karayolunun deniz tarafında, adaların tam karşısında inşaa edilmiş Nuvo Dragos, özgün ve modern mimarisi, yüksek inşaat kalitesi ile şehrin merkezinde, deniz ve adalar manzarası ile iç içe yaşama imkanı sunuyor. Nuvo Dragos, otel konforunda sağladığı günümüzün konforlu yaşam tarzını site konseptiyle birleştiriyor.

KULE BLOK RESIDENCE

A Blok Ev-Ofis kullanımına uygun residence daire seçenekleriyle ve eşsiz hizmetleriyle Dragos'ta inşaa edildi.

B-C BLOK DAİRELER

Yüksek tavanlar dairelerin aydınlık ve daha geniş algılanmasını sağlamakta, huzur ve ferahlık vermektedir.

KAT MANZARASI

Nuvo Dragos sakinlerine adaların eşsiz manzarasını ve gün batımını seyretme imkanı sunuyor. İstanbul’un ikinci boğazını, işte tam buradan keyifle izleyeceksiniz.

MEDIA

Şehrin içinde, merkezi konumda, tamamı rezidans konforlu dairelerde ayrıcalıklı site yaşamı sizleri bekliyor.
424m² açık havuz, 232m² kapalı havuz, çocuk havuzu, yürüyüş ve koşu parkuru, açık ve kapalı spor alanları ile sağlıklı yaşama merhaba diyeceksiniz. Dileyene ayrıcalıklı rezidans hizmetleri sunan Nuvo Dragos, her daireye özel kapalı otoparkınızdan evinize asansörle direkt ulaşımı mümkün kılıyor. Blokların B,C,D bloklarının 15. katı ortak seyir terasları ile deniz ve Adalar manzarasının keyfini çıkartabilirsiniz.

TANITIM FİLMİ
PROJE FOTOĞRAFLARI

NUVO HAYAT

Nuvo Dragos, şehrin içinde, şehrin sorunlarından uzak bir sabaha uyanmak, Adalar’ın eşsiz manzarası eşliğinde keyif kahvesini yudumlamak isteyenleri bekliyor.

Nuvo Dragos’da hayat ev sıcaklığında otel konforu yaşamak isteyenler için organize edildi. Ayrıca sadece Nuvo Dragos sakinlerine özel açık ve kapalı yüzme havuzları, deniz ve adalar manzaralı seyir terasları, basketbol ve tenis kortları, bay-bayan hamam ve sauna hizmetleri, peyzaj düzenlemesi ve her daireye özel kapalı otopark alanları ile yüksek yaşam kalitesinin

Nuvo Dragos'un geniş ortak kullanım alanları peyzaj düzenlemesiyle insanın içini açıyor... Nuvo sosyal hayat, yeni arkadaşlıklar kurmak, eski arkadaşlıkları pekiştirmek, huzurlu bir yaşam sürmek için organize edildi. Dostlarınızla, sevdiklerinizle ortak kullanım alanlarında buluşabilir, çocuklarınız parkta arkadaşlarıyla güven içinde oynarken, size de dostlarınızla hoşça vakit geçirmek kalır. 365 gün spor yapma olanağı sağlayan aktiviteler ile sağlığınıza sağlık katacak, kendinizi daima tatilde hissedeceksiniz...

İLETİŞİM

Nuvo Dragos şehrin içinde, Maltepe'de İstanbul'un dört bir yanına rahatça ulaşılabilen merkezi bir konumda yer alıyor.

Kartal-Kadıköy metro istasyonuna, Adalet Sarayına, Kartal-Koşuyolu Eğitim ve Araştırma Hastanesine ve Marmaray istasyonuna yürüme mesafesinde yer alıyor. Projeden sahil yoluna 5 dakika, Maltepe ve Bostancı deniz otobüslerine 5-10 dakika, Sabiha Gökçen Havaalanına 15 dakikada ulaşılabilmektedir. İBB'in, Maltepe Sahili'nde yapmış olduğu 1000000 m2'lik spor ve kültür alanları projesine 2 dakika mesafededir.

SATIŞ OFİSİ Tugay Yolu Caddesi, No.12 Maltepe/İstanbul
0216 370 89 89
MERKEZ OFİS
Büyükdere Caddesi Yapı KrediPlaza C Blok Kat 9
34330 Levent / İstanbul

Tel: 0212 2815261 (pbx)
Fax: 0212 2702353

İLETİŞİM FORMU

  • Kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?
  • Formu Gönder
  •